O mne

11156319_830908137022637_7716111823593741951_n

Volám sa Paula a som kvalifikovaná make-up artist s certifikátom z Make-up Institute Prague. Špecializujem sa na líčenie svadieb a iných spoločenských udalostí a to, čo ma skutočne napĺňa je pocit, že môžem pomôcť ženám cítiť sa krásne a spokojné samy so sebou. Verím, že keď sa cítite dobre vo svojej koži, môžete energiu vkladať do toho, aby sa aj ľudia okolo Vás cítili dobre. To je to, čo robím aj ja.
Môj štýl líčenia je precízny, svieži a elegantný- taký, čo nepodlieha trendom a nikdy nevyjde z módy. Pri klientkách som si uvedomila jednu vec, a to, že veľakrát sa vizážistiek boja. Často mi totiž hovoria, že nech je líčenie skôr jemné, prirodzené, nie príliš výrazné. Lebo 90% žien čo líčim nie sú modelky, nechcú nosiť nánosy make-upu a vyzerať ako klauni. Všetky sú krásne a chcú vyzerať ako ženy- ako tá najkrajšia verzia ich samých.

Zo značiek starostlivosti o pleť používam vysokokvalitné značky ako Khiels, Havlíkova Apotéka, Bioderma, a z dekoratívky napríklad Estee Lauder, Chanel, Urban Decay, Too Faced, Ardell, M.A.C. či Make-up Atelier Paris.

Ak vás štýl, na ktorý sa špecializujem zaujal a je to práve to, čo hľadáte alebo v prípade akýchkoľvek otázok, ma neváhajte kontaktovať.

Paula

FACEBOOK: Paula’s Beautique

INSTAGRAM: paulas_beautique